BaKLooMt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BaKLooMt2

Boşuna Zaman Kaybetme Sende Katıl BakLooMt2 ye..xD iletişim:ozgurunlu38@hotmail.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

arkadaşlar yine mi kapandı

+3
metin555555
ßySuiH20
gufuer
7 posters
YazarMesaj
gufuer

arkadaşlar yine mi kapandı Empty
MesajKonu: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 8:28 pm

arkadaşlar tam kasıyodum oyundan attı ve sunucuya baglanılıyor dedi kaldı nedir bundan çektigimiz oyunu tekrarmı kapattılar (oyuna 21:28 den itaberen gireblien varsa yassın)
ßySuiH20

ßySuiH20

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 8:38 pm

Bende Giremiorum kardes Very Happy
gufuer

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 8:42 pm

lan tamda 3 tane çelik düşürmüştüm toplam evleniyodumda karıyla evlenemeden gitti Sad Sad Sad No No No No No No No No No No No No No No
ßySuiH20

ßySuiH20

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 8:52 pm

Bi Fikrim yok Very Happy Bende topLam 10 tane CeLik var
metin555555

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:11 pm

arkadaslar oyu nsatılmıs baskasına buyuk ıhtımal kapancak oyun
IKiNqI

IKiNqI

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:27 pm

BEN ÖYLE İŞİN a.q ARKADAS ÖZGÜRDEN SONRA BİRİSİ GELDİ ODAMI SATTI LA?
IKiNqI

IKiNqI

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:28 pm

BEN ÖYLE İŞİN a.q ARKADAS ÖZGÜRDEN SONRA BİRİSİ GELDİ ODAMI SATTI LA?
metin555555

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:32 pm

aynen bende aq boyle isin
metin33070

metin33070

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:38 pm

BEYLER EN ESKİ OYUNUM CS 1.6 OYNUCAM YAPACAK BİRŞEYİM YOK BIKTIM BU OYUNUN KAPANMASINDAN YADA BASKA PVP BULCAM Sad((((
metin33070

metin33070

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:41 pm

BEYLER BENİM TRDE 72 LWL CHARIM VARDI ONA DÖNDÜM PVP İLE İŞİM BİTTİ KNKLARIM VE FACESİ VE MSNSİ OLMAYAN ARKİLERİM BURDAN PM ATSIN K.BAKMAYIN TRDEKİ SERVERİM KAOS İSTEYENİ KASARIM YAZIKLAR OLSUN BÖLE PVP Yİ YIPRATANLARA HERKEZE BY BY Sad((
xKraliçex

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:58 pm

arkadaşlar bazılarına bahsetmiştim zaten daha büyük birr pwp ye geçiyoruz diye....
metin33070

metin33070

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 10:09 pm

bazılarına deil hepimize bahset seni bigdevilin oyunda eşisin msn adresi filan verde konuşalım yada burda ayrıntılı anlat daha büyük pvpye ne zmn gecilcek konu bu :@@
xKraliçex

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 11:24 pm

bayram sonunda geçiliyo bu pwp 2 ortak olunacak yani oyunun kapamması gibi bişey olmıcak biri gündüz ayanı biri gece ayanı yürütücek gmler aktif olarak seçilicek npcler ve binekler yenilenecek
metin555555

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 12:26 am

bakloo mt2 nolcak sen diyosun ki yenisine gecioz servera bisi olmucak ozgur dio ki be nserveri devrettim bir karar verin artik bizde sikildik car kasiyoruz carlar siliniyo nasil iş bu
serkesh

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yine mi kapandı   arkadaşlar yine mi kapandı Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 12:55 am

siz daha burdamısınız Cool burdan ne köy olur ne kasaba Smile

arkadaşlar yine mi kapandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADASLAR TL OYUNU BASKASINA SATMIS
» SERVER ACILDI AMA SUNUCUYA BAĞLANACAKSINDA KALIYOR
» aRkaDasLar Aldgim duyuma Göre 20-25 dk Sonra üyeLiq aciLcak aciLmasa Bana Kizmayin bende Duydum
» [color=darkred]2GÜNLÜK SABIR,EMEKLER BOŞMUŞ YİNE BUG...!!![/color]