BaKLooMt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BaKLooMt2

Boşuna Zaman Kaybetme Sende Katıl BakLooMt2 ye..xD iletişim:ozgurunlu38@hotmail.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

+6 taş ekleme ve yeşilpot sorunu

2 posters
YazarMesaj
hatsafha

+6 taş ekleme ve yeşilpot sorunu Empty
MesajKonu: +6 taş ekleme ve yeşilpot sorunu   +6 taş ekleme ve yeşilpot sorunu Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 11:12 pm

başlıktada belirttiğimgibi ne taş ekletebiliyorum nede yeşil potu kullanabiliyorum
pota bastığım zaman sonuçlar muhaffaza edilmiş dio bir öneri alabilirmiyim Exclamation Exclamation
hatsafha

MesajKonu: Geri: +6 taş ekleme ve yeşilpot sorunu   +6 taş ekleme ve yeşilpot sorunu Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 11:40 pm

cvp pls Exclamation okadar adam var forumda ilgilenen sıfır Rolling Eyes
soullesninja

soullesninja

MesajKonu: Geri: +6 taş ekleme ve yeşilpot sorunu   +6 taş ekleme ve yeşilpot sorunu Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 3:17 am

Ben Yardım Edim Taşlar İçin Yeni Pack Yapıyorlar Smile Yeni Pack Gelince Eklenicek

Yeşil Potta İse Sonuclar Muhafaza Edildi Diyorsa Potu KuLLanmıssındır Hala İslemdedir demek Oluyor

Oda Değilse Potta Bir Sorun Vardır Wink Yardımcı Olabildiysem Sevindim Smile

+6 taş ekleme ve yeşilpot sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bug Sorunu :S
» Buqda Kalma sorunu Çözümüü !!